Menu
 


Producent
Agencja Artystyczna

Facebook


IV Katowicka Noc Kabaretowa


Śmieszne, bo polskie!
Tradycja i zabawa w najlepszym wydaniu!

Najlepsze polskie kabarety znów zawitały do Katowic. IV Katowicka Noc Kabaretowa odbyła się 11 maja 2013 roku. Fantastyczna publiczność wypełniła halę katowickiego Spodka po brzegi.

fot. Magdalena Tasarz

Już po raz czwarty spotkaliśmy się w gronie fantastycznych artystów i wytrawnych fanów sztuki kabaretowej. Katowicka Noc Kabaretowa to wspólny projekt grupy kabaretowych przyjaciół, którzy z szacunku do polskiej tradycji chcą ją kontynuować i ubarwiać nutką nowoczesności. Kabareton nawiązuje do słynnych Polskich Nocy Kabaretowych, które są naszą tradycją i narodowym sportem, w którym zawsze wygrywamy i które są ewenementem na skalę światową. W katowickim Spodku widzowie zasmakowali różnorodności rodzimego kabaretu i odkryli wszystkie jego oblicza. Naszą kabaretową drużynę narodową tworzą przedstawiciele dojrzałej ligi, którym sekundują młodzi, ale już utytułowani zawodnicy. Wspólnie grają do jednej bramki, a ich celem jest dostarczenie publiczności wspaniałej zabawy, której jakość godna jest miana Katowickiej Nocy Kabaretowej.

Prowadzenie IV Katowickiej Nocy Kabaretowej to nie lada wyzwanie, którego podjęli się doświadczeni i lubiani przez publiczność artyści, obchodzący w tym roku swoje dziesięciolecie:

Kabaret Skeczów Męczących


Wystąpili: